Komputery w Otwocku
Komputery i laptopy Otwock
  • Serwis komputerowy Otwock

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór używanych laptopów, komputerów, monitorów, drukarek oraz innego sprzętu komputerowego w przystępnych cenach. Jest to sprzęt zadbany i sprawdzony, sprowadzany z dużych zachodnioeuropejskich firm, które na zasadzie leasingu średnio co 2-3 lata wymieniają komputery na nowe. Godny uwagi jest fakt, iż jest to sprzęt z najwyższej półki, najlepszych światowych producentów.

Za kwotę niższą średnio o 80% od cen nowego sprzętu, możemy zaoferować markowe laptopy, komputery, monitory oraz drukarki idealnie nadające się do prac biurowych, do domu i Internetu. Idealne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Doświadczenie zdobyte przy wdrażaniu systemów informatycznych niejedokrotnie składających się ze sprzętu poleasingowego pozwoliło nam dostrzec wiele zalet jego wykorzystania: cena (średnio niższa o 80% od cen nowego sprzętu), markowy sprzęt, wysoka bezawaryjność.

Prowadzimy również komis laptopów i komputerów. Jeżeli posiadasz sprawny lecz niepotrzebny sprzęt - wstaw go do naszego komisu. Komuś może się przydać, Ty odzyskasz gotówkę a Twój laptop/komputer nie będzie dalej tracił na wartości. Zapraszamy również chętnych do zakupu sprzętu w okazyjnych cenach!

 

Komputery używane w OtwockuKomputery poleasingowe w Otwocku