Komputery w Otwocku
Komputery i laptopy Otwock
  • Serwis komputerowy Otwock

Nasza firma świadczy usługi w zakresie napraw i rozbudowy komputerów, laptopów, tabletów, drukarek i konsol do gier (Xbox One, Xbox 360, Playstation 3 i 4, PSP, Nintendo Wii). Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym pozwalającym na szybką naprawę sprzętu. Bezpośredni dostęp do wielu hurtowni informatycznych pozwala nam w szybkim czasie zdobyć potrzebną część do komputera, laptopa lub drukarki, wymienić ją i oddać naprawiony sprzęt Klientowi.

Jeżeli Twój komputer lub laptop:

- zawiesza się lub resetuje
- zbyt wolno działa
- głośno pracuje
- nie włącza się
- złapał wirusa, trojana lub sprawia jakikolwiek inny problem
- uszkodził się mechanicznie (upadł laptop, został zalany kawą, pękła matryca, itp)

zapraszamy do naszego serwisu. Postaramy się w jak najkrótszym czasie usunąć usterkę. Na swoje usługi udzielamy gwarancji.

Zajmujemy się również usługami konserwacyjnymi sprzętu komputerowego. Do konserwacji sprzętu zalicza się czyszczenie wnętrza komputera - zazwyczaj zbierają się tam duże ilości kurzu zasysane wiatrakami w obudowie i na procesorze, co może doprowadzić do przegrzania się komputera a w rezultacie uszkodzenia najczęściej zasilacza, płyty głównej, procesora lub karty graficznej. W ramach usługi sprawdzamy czy komputer nie jest zawirusowany i czy wszystko działa jak należy. W ofercie również odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub sformatowanych dysków twardych oraz serwis i naprawa drukarek!

PROMOCJA! Tylko teraz czyszczenie komputera GRATIS!

Dojazd do Klienta! Wystarczy zadzwonić i nasz mobilny informatyk przyjedzie usunąć awarię. Informatyk Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Warszawa i okolice. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje. Usuwamy problemy z komputerami od ręki.

 

serwis komputerowy józefów

 

Odwirusowywanie komputerów, usuwanie wirusów np. blokada komputera przez wirus "Policja". Usuwanie wirusów Otwock, Józefów, Falenica, Karczew.