Komputery w Otwocku
Komputery i laptopy Otwock
  • Serwis komputerowy Otwock

Nasz sklep i serwis komputerowy jest wiodącym sklepem w Otwocku i okolicach. Od ponad 10 lat dostarczamy naszym Klientom komputery stacjonarne, laptopy, konsole do gier, sprzęt informatyczny i biurowy, oprogramowanie oraz materiały eksploatacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą:

- komputery nowe i poleasingowe marki m. in. DELL, Lenovo, HP
- laptopy nowe i poleasingowe m. in. DELL, Lenovo, HP
- oprogramowanie np. Subiekt GT i Nexo, Wf-Mag, Systemy Windows, gry, antywirusy itd.
- materiały eksploatacyjne: tusze i tonery do drukarek - oryginalne i zamienniki
- podzespoły komputerowe: klawiatury, myszki, karty graficzne, płyty główne, procesory, dyski twarde HDD i SDD, kable, przejściówki itd..
- nawigacje samochodowe
- tablety
- konsole do gier
- karty pamięci, pendrive'y
- gogle, okulary VR
- kamery CCTV

Nasi pracownicy to wyspecjalizowani sprzedawcy oraz serwisanci. Chętnie pomogą w doborze sprzętu, doradzą w zakupach oraz rozwiążą problem ze sprzętem komputerowym. Staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni, dlatego stawiamy na wysoką jakość obsługi i szybkie terminy realizacji zleceń.

Sklep komputerowy Otwock Falenica Józefów     Komputery Józefów, Falenica, Otwock, Karczew

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Świderskiej 5 w Otwocku. W budynku, wktórym  znajdował się również sklep obuwniczy Ambra. Nasze wejście znajduje się z boku - od dworca PKS przy ul. Kupieckiej (teraz ze względu na budowę centrum handlowego Galeria Kupiecka, wejście do nas od ul. Świderskiej. W celu obejrzenia mapki proszę zajrzeć do zakładki Kontakt.