Komputery w Otwocku
Komputery i laptopy Otwock
  • Serwis komputerowy Otwock

Zajmujemy się sprzedażą i montażem telewizji przemysłowej (kamery CCTV, rejestratory, monitory). Zakładanie kamer monitoringu jest coraz popularniejsze ze względu na korzyści płynące z jego posiadania. Zwiększa bezpieczeństwo, odstrasza niepowołane osoby, pozwala odtworzyć przebieg zdarzeń.

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do rejestracji obrazu:

- kamery przemysłowe zewnętrzne i wewnętrzne
- kamery IP
- rejestratory cyfrowe, IP NVR
- akcesoria montażowe CCTV, obudowy, uchwyty, statywy, przewody, zasilacze i UPS'y

Nasze systemy monitoringu pracują w sklepach, biurach, domach prywatnych oraz na osiedlach w Otwocku, Józefowie, Falenicy, Warszawie itd.

Kontakt ws. monitoringu:
tel.: 503 567 587
mail: kamery@vertes.pl

Kontrola dostępu oraz systemy alarmowe również należą do naszych kompetencji. Instalujemy i konfigurujemy centrale alarmowe, czujki i sygnalizatory. Montujemy czytniki kart dostępu oraz zamki elektroniczne.

Wszystkie powyższe instalacje mogą być zarządzane przez Internet z każdego miejsca na świecie. Wystarczy laptop lub smartfon by mieć wszystko pod kontrolą. Zakładanie monitoringu zaczynamy od określenia potrzeb Klienta oraz doboru odpowiednich rozwiązań. Następnie przystępujemy do działań montażowych, na konfiguracyjnych kończąc.

Zapewniamy również serwis istniejących systemów, ich rozbudowę i optymalizację. Posiadamy doświadczenie i wykwalifikowany zespół serwisantów. Chętnie pomożemy w doborze sprzętu, doradzimy w zakupach oraz zajmiemy się montażem i konfiguracją. Zapewniamy wysoką jakość sprzętu i usług. Na wszystko udzielamy gwarancji. Zapraszamy do naszego punktu w Otwocku.

zakładanie monitoringu otwock i józefów     zakładanie alarmów otwock i józefów