Komputery w Otwocku
Komputery i laptopy Otwock
  • Serwis komputerowy Otwock

W ofercie posiadamy tonery, tusze oraz taśmy do drukarek. U nas znajdziesz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych, atramentowych i igłowych. Potrzebujesz toner do HP 78A, 85A, a może 12A lub 35A? Jeszcze inny? Nie ma problemu - zapraszamy do naszego sklepu w Otwocku! Prawdopodobnie mamy Twój toner od ręki. Sprzedawane przez nas materiały eksploatacyjne do drukarek są najwyższej jakości, są objęte gwarancją producenta. Tonery i tusze sprzedajemy zarówno w ilościach detalicznych jak i hurtowych. Zaopatrujemy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje. Mamy stałych odbiorców co świadczy o jakości i cenie sprzedawanych przez nas materiałów eksploatacyjnych.

Sprzedajemy tusze, tonery i taśmy zarówno oryginalne jak i zamienniki ActiveJet oraz TB Print do drukarek: HP, Epson, Lexmark, Samsung, Canon, Brother, Panasonic, Oki, Xerox, Sharp, Konica-Minolta, Kyocera-Mita, Ricoh. Mamy szeroki wybór tuszy np. do HP 300 XL, 650, 652, 21 XL, 703, 301 XL itp.

Tusze i tonery otwock

Tonery Otwock - sklep przy ul. Świderskiej 5. Od 2007 roku badamy rynek tuszy i tonerów, dzięki czemu w ciągu tylu lat wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów zamienników, z którymi współpracujemy i jesteśmy dystrybutorem. Odrzuciliśmy wielu producentów a zostawiliśmy najlepszych. W ofercie oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych mamy znakomitej jakości tusze i tonery m.in. ROYAL PRINT Business Series zapewniające wysokiej jakości wydruki przy zachowaniu niskich cen. Na tonery udzielamy gwarancji a przy wykryciu jakiejkolwiek wady wymieniamy toner na nowy!

Prowadzisz firmę? Możemy dowieźć toner do Ciebie. Obsługujemy Otwock, Józefów, Karczew i okolice.

Zajmujemy się również regeneracją tonerów oraz naprawą i serwisem drukarek!

Zapraszamy do zakupów i współpracy.

tonery otwock sklep