Serwis drukarek

Masz problem z drukarką? Nie włącza się lub nie drukuje? Wydruk jest wyblaknięty lub w pasy? A może zaciął się papier albo drukarka w ogóle go nie pobiera? Dla nas to nie problem – naprawimy Twoją drukarkę i przywrócimy możliwość drukowania.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem drukarek oraz kopiarek zarówno laserowych (na toner) jak i atramentowych (na tusz). Nasz serwis drukarek w Otwocku jest w stanie naprawić każdy sprzęt drukujący – drukarki laserowe, drukarki atramentowe, drukarki MFP czyli urządzenia wielofunkcyjne oraz kserokopiarki. Oferujemy usługi naprawy drukarek jak również usługi konserwacyjne i przeglądy. Naprawiamy drukarki laserowe i atramentowe HP, OKI, Canon, Epson, Xerox, Brother, Lexmark, Konica Minolta, Samsung itd.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas szybki czas naprawy a także wysoka jakość usług i profesjonalny serwis poparty bardzo dużym, wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu drukującego. Na terenie Otwocka i okolic (m.in. serwis drukarek Józefów, Falenica, Karczew, Celestynów, Wawer, Wiązowna) obsługujemy wiele małych i dużych firm, instytucji (urzędy, szkoły) oraz osób prywatnych.

Serwisem drukarek zajmujemy się od wielu lat. Wśród najczęstszych usterek, które eliminujemy możemy wyróżnić:

– drukarka nie włącza się
– nie reaguje na polecenie drukowania czyli nie drukuje
– nie pobiera papieru
– zaciął się papier w drukarce
– wydruk jest wyblaknięty, rozmazany lub w pasy
– pojawia się komunikat błędu i migają diody informujące o awarii
– drukarka głośno pracuje
– drukarki nie widać w sieci lub komputer nie może się z nią połączyć

Przyczyn powyższych usterek może być bardzo wiele. Drukarka może być wyeksploatowana i wymaga konserwacji, czyszczenia, wymiany głowicy lub bębna itd. Może być problem ze słabej jakości tuszami i tonerami najczęściej zamiennymi (posiadamy w ofercie bardzo dobrej jakości tusze i tonery oryghttps://komputerywotwocku.pl/tusze-tonery-otwock/inalne oraz zamienniki), awarii ulec może elektronika, moduł sieciowy itp.

W przypadku stwierdzenia problemu z drukarką zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia, które z pewnością pomoże sprawnie wyeliminować problem. Nasz serwis drukarek działa szybko i skutecznie – wystarczy podwieźć do nas sprzęt a my zajmiemy się jego naprawą. Jesteśmy również mobilni – możemy odebrać sprzęt od Klienta. Zajmujemy się serwisowaniem drukarek na terenie Otwocka i okolic (Józefów, Falenica, Wawer, Wiązowna, Karczew itp.) a także Warszawy.

Zapraszamy!

 

serwis drukarek otwock naprawa drukarek otwock i józefów

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design