Komputery nowe

W naszym sklepie komputerowym w Otwocku zajmujemy się sprzedażą komputerów i laptopów – nowych oraz używanych. W ofercie posiadamy gotowe komputery takich marek jak: IBM, Lenovo, HP, Optimus a także zajmujemy się składaniem komputerów pod zamówienie i wymogi Klienta. Komputery zakupione w naszej firmie składane są wyłącznie z części renomowanych producentów. Są przy tym znacznie wydajniejsze niż sprzedawane np. w supermarketach (choć w opisie mogą mieć podobne oznaczenia). Szukasz komputera dla siebie? Sprawdź jaki komputer złożyć w 2019 roku.

Kilkunastoletnie doświadczenie i znajomość rynku informatycznego pozwala nam optymalnie dobrać poszczególne podzespoły tak aby komputer spełniał oczekiwania Klienta. Wystarczy zasugerować do czego ma służyć a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie w przystępnej cenie.

W ofercie sprzedaży posiadamy komputery do biura, internetu, multimediów, gier, oraz zaawansowane stacje graficzne i serwery.

Zajmujemy się również pełną informatyzacją firm i placówek, tworząc wydajne i niezawodne systemy informatyczne. Na zakupiony sprzęt komputerowy udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełne wsparcie posprzedażowe.

Prowadzimy także serwis komputerów i laptopów, w którym jesteśmy w stanie naprawić każdy komputer.

Oto kilka sprawdzonych marek, których produkty najchętniej stosujemy realizując zamówienie na komputer lub infrastrukturę informatyczną:

 

komputery otwock

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design