Usługi u Klienta

Jesteśmy mobilni i dojeżdżamy do Klientów. Obsługujemy wiele firm, instytucji i Klientów indywidualnych zapewniając pomoc informatyczną. Jako pogotowie komputerowe w Otwocku szybko reagujemy i zwykle tego samego dnia jesteśmy w stanie przyjechać i rozwiązać problem na miejscu. Nasze usługi informatyczne poparte są wieloletnim doświadczeniem naszych informatyków – nie ma problemu, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Nasz mobilny informatyk naprawi Twój komputer i laptopa, rozwiąże problem z siecią, drukarką i pocztą elektroniczną.

Prowadzimy stacjonarny serwis komputerów oraz laptopów a także drukarek i konsol do gier. Z uszkodzonym sprzętem zapraszamy do naszego punktu serwisowego w Otwocku przy ul. Świderskiej 5.

Usługi informatycznie u Klienta to nasza codzienna praca – zapraszamy do korzystania z naszego pogotowia komputerowego. Mobilny informatyk Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wiązowna lub Warszawa? Żaden problem! W celu umówienia wizyty serwisanta prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

tel. 22 788 45 22 lub 501 232 272.

 

Obszar dojazdu mobilnego informatyka obejmuje cały powiat otwocki oraz Warszawę i okolice.

 

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design