Telewizja przemysłowa CCTV

Zajmujemy się sprzedażą i montażem telewizji przemysłowej (kamery CCTV, rejestratory, monitory). Zakładanie kamer monitoringu jest coraz popularniejsze ze względu na korzyści płynące z jego posiadania. Zwiększa bezpieczeństwo, odstrasza niepowołane osoby, pozwala odtworzyć przebieg zdarzeń.

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do rejestracji obrazu:

– kamery przemysłowe zewnętrzne i wewnętrzne
– kamery IP
– rejestratory cyfrowe, IP NVR
– akcesoria montażowe CCTV, obudowy, uchwyty, statywy, przewody, zasilacze i UPS’y

Nasze systemy monitoringu pracują w sklepach, biurach, domach prywatnych oraz na osiedlach w Otwocku, Józefowie, Falenicy, Warszawie itd.

Kontakt ws. monitoringu:
tel.: 503 567 587

zakładanie kamer otwock

Kontrola dostępu oraz systemy alarmowe również należą do naszych kompetencji. Instalujemy i konfigurujemy centrale alarmowe, czujki i sygnalizatory. montaż monitoringu w OtwockuMontujemy czytniki kart dostępu oraz zamki elektroniczne.

Wszystkie powyższe instalacje mogą być zarządzane przez Internet z każdego miejsca na świecie. Wystarczy laptop lub smartfon by mieć wszystko pod kontrolą. Zakładanie monitoringu zaczynamy od określenia potrzeb Klienta oraz doboru odpowiednich rozwiązań. Następnie przystępujemy do działań montażowych, na konfiguracyjnych kończąc.

Zapewniamy również serwis istniejących systemów, ich rozbudowę i optymalizację. Posiadamy doświadczenie i wykwalifikowany zespół serwisantów. Chętnie pomożemy w doborze sprzętu, doradzimy w zakupach oraz zajmiemy się montażem i konfiguracją. Zapewniamy wysoką jakość sprzętu i usług. Na wszystko udzielamy gwarancji. Zapraszamy do naszego punktu w Otwocku.

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design