Informacje o firmie

Nasza firma została założona w 2007 roku i nieprzerwanie do dnia dzisiejszego zajmujemy się branżą informatyczną. Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym programowaniem i tworzeniem stron i sklepów internetowych.

Misja

Mamy ambicje zapewniać naszym Klientom najwyższej jakości usługi informatyczne i programistyczne. W tym celu nieustannie podnosimy swoje umiejętności w dziedzinie IT oraz branży nowych technologii. Chcemy być wiodącą firmą informatyczną w powiecie otwockim oraz wiodącą firmą programistyczną w całej Polsce. To są nasze cele na najbliższe lata.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy wieloosobowy zespół, składający się ze specjalistów z różnych dziedzin informatyki. Uważamy, że w ten sposób jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi oraz zapewnić naszym Klientom szybki czas reakcji serwisowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach informatyki pozwala nam na kompleksową obsługę wymagających Klientów. Cieszymy się bardzo dobrą opinią w branży – zarówno w powiecie otwockim gdzie prowadzimy usługi informatyczne jak i w całej Polsce gdzie świadczymy usługi internetowe tj. projektowanie stron i sklepów www. O jakości naszych usług świadczą Klienci, z którymi mamy przyjemność pracować. Wśród nich można wyróżnić m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, Narodowy Instytut Leków, Uniwersytet Warszawski, Polfa Tarchomin, Warszawskie ZOO, Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Kukiz’15 i wielu innych.

Nasi informatycy i serwisanci

Serwisem komputerów i laptopów oraz obsługą informatyczną firm a także osób prywatnych zajmują się u nas wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z zakresu informatyki. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm naszego zespołu dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi IT na najwyższym poziomie. Klienci powierzający nam swój sprzęt mają pewność, że zlecona usługa zostanie wykonana z zachowaniem najwyższej staranności.

Nasi programiści i graficy

Projektowaniem stron i sklepów internetowych zajmują się u nas wyjątkowo zdolni graficy i programiści mający na swoich kontach setki zrealizowanych projektów. Realizujemy projekty dla małych i dużych firm oraz instytucji. W naszym portfolio znajduje się blisko 800 realizacji dla Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic. Nieustannie się szkolimy z nowych technologii, ostatnio mocno zgłębiamy wiedzę z zakresu tokenizacji i technologii blockchain, w której kilka projektów mamy już na swoim koncie. Jeżeli potrzebujesz stronę lub sklep internetowy idealnie trafiłeś gdyż jesteśmy w tym zakresie niekwestionowanymi specjalistami. Więcej informacji oraz portfolio obejrzysz na naszej drugiej stronie www: www.vertesdesign.pl.

 

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design