Serwis komputerów i laptopów Falenica

 

Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem, tabletem, drukarką lub konsolą do gier? Nasz serwis komputerowy jest tutaj, aby Ci pomóc. Nasz zespół składa się z doświadczonych serwisantów i posiadamy profesjonalne wyposażenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić Twój sprzęt.

Oferujemy serwis dla różnych marek komputerów stacjonarnych, takich jak HP, Lenovo i Dell, a także dla laptopów i notebooków. Nasze usługi obejmują naprawę komputerów, laptopów, oprogramowania, usuwanie wirusów i naprawę połączenia z Internetem.

Dlaczego warto wybrać się do naszego serwisu?

Nasza firma komputerowa oferuje szybką i profesjonalną naprawę komputerów i laptopów, która ustanowiła nas jako lidera w okolicy Falenicy od 2007 roku. Nasz zespół serwisantów to kilkuosobowa grupa z wykształceniem technicznym i informatycznym, zapewniająca najlepszą jakość napraw. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy i instytucje.

Naprawiamy szeroką gamę usterek, w tym: resetowanie komputera, powolne działanie systemu, głośną pracę sprzętu, brak możliwości uruchomienia, zainfekowanie wirusem lub trojanem, brak połączenia z Internetem, utratę danych oraz uszkodzenia mechaniczne (np. upadek laptopa, zalanie, uszkodzenie czy zbicie matrycy itp.). Naszym priorytetem jest zawsze zapewnienie najlepszej jakości usług i zadowolenia naszych klientów.

Przeczytaj również artykuł dotyczący usterek komputerowych: Pcworld – Top 10 usterek sprzętowych

Poza naprawą komputerów i laptopów w Falenicy, oferujemy także usługi konserwacji sprzętu informatycznego. Naszym głównym celem jest wyczyszczenie wewnętrznych elementów komputera, aby zapobiec jego przegrzaniu i uszkodzeniu ważnych komponentów, takich jak płyta główna, procesor, zasilacz czy karta graficzna. W ramach usług konserwacyjnych, sprawdzamy także, czy komputer jest wolny od wirusów i działa prawidłowo. Oferujemy także odzyskiwanie danych z dysków twardych oraz naprawę drukarek zarówno atramentowych jak i laserowych.

Ponadto, jesteśmy także specjalistami w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych oraz sklepów dla klientów z Falenicy i okolic.

Średni czas dojazdy z centrum Falenicy do naszego serwisu wynosi tylko 14 minut!


PROMOCJA dla klientów z Falenicy – czyszczenie komputera stacjonarnego GRATIS!


Zapraszamy do naszego profesjonalnego serwisu informatycznego. Oferujemy szybką i skuteczną naprawę komputerów i laptopów. Nasze usługi są objęte gwarancją, dając Państwu pewność, że nasze rozwiązania są trwałe i niezawodne.

 

Profesjonalny serwis i naprawa komputerów oraz laptopów Falenica

Dojazd do nas to jedyne 14 minut!

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design