Serwis komputerowy w Otwocku

Masz problem z komputerem? Nie włącza się lub resetuje? System wolno działa albo jest zawirusowany? Dla nas to nie problem – w naszym serwisie komputerowym znajdziemy przyczynę usterki i naprawimy Twój komputer bądź laptop.

Świadczymy usługi w zakresie naprawy i rozbudowy komputerów, laptopów, tabletów, drukarek i konsol do gier (Xbox One, Xbox 360, Playstation 3 i 4, Nintendo Wii). Dysponujemy profesjonalnym, kilkustanowiskowym zapleczem serwisowym pozwalającym na szybką naprawę sprzętu komputerowego. Bezpośredni dostęp do wielu hurtowni informatycznych pozwala nam w szybkim czasie zdobyć potrzebną część do komputera, laptopa lub drukarki, wymienić ją i oddać naprawiony sprzęt Klientowi. Nasz zespół składa się z kilku serwisantów co pozwala nam na sprawną i szybką naprawę komputera.

Naprawiamy wszelkiego rodzaju komputery stacjonarne (m.in. HP, Lenovo, Dell oraz składane pod zamówienie), serwisujemy komputery przenośne czyli laptopy/notebooki.

Oferujemy:

serwis komputerów stacjonarnych
serwis laptopów czyli notebooków
– naprawa oprogramowania komputerowego np. systemu Windows
– odwirusowywanie czyli usuwanie wirusów
– naprawa połączenia z Internetem

Dlaczego my?

Wyróżnia nas szybki czas naprawy komputerów oraz wysoka jakość usług informatycznych i obsługi Klienta. Nasz serwis komputerowy składa się z kilkuosobowego zespołu serwisantów z wykształceniem technicznym oraz informatycznym, działamy od 2007 roku czyli już kilkanaście lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią. Na terenie Otwocka i okolic (m.in. serwis komputerowy Józefów, Falenica, Karczew, Celestynów, Wawer, Wiązowna) obsługujemy wielu Klientów – małe i duże firmy, instytucje (urzędy i szkoły) oraz osoby prywatne. Jesteśmy liderem wśród serwisów komputerowych w Otwocku.

Serwisem komputerów i laptopów zajmujemy się od wielu lat. Wśród najczęściej spotykanych usterek wyróżniamy:

– komputer zawiesza się lub resetuje
– zbyt wolno działa
– głośno pracuje
– nie włącza się
– złapał wirusa, trojana lub sprawia jakikolwiek inny problem
– brakuje połączenia z Internetem
– zostały utracone dane
– uszkodził się mechanicznie (upadł laptop, został zalany kawą, pękła matryca, itp.)

Ciekawy artykuł dotyczący najczęstszych usterek komputerów: Pcworld – Top 10 usterek sprzętowych

Zajmujemy się również usługami konserwacyjnymi sprzętu komputerowego. Do konserwacji sprzętu zalicza się czyszczenie wnętrza komputera – zazwyczaj zbierają się tam duże ilości kurzu zasysane wiatrakami w obudowie i na procesorze, co może doprowadzić do przegrzania się komputera a w rezultacie uszkodzenia najczęściej zasilacza, płyty głównej, procesora lub karty graficznej. W ramach usługi sprawdzamy czy komputer nie jest zawirusowany i czy wszystko działa jak należy. W ofercie również odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub sformatowanych dysków twardych oraz serwis i naprawa drukarek!


PROMOCJA! Tylko teraz czyszczenie komputera GRATIS!


Dojazd do Klienta! Wystarczy zadzwonić i nasz mobilny informatyk przyjedzie usunąć awarię. Informatyk Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wiązowna i okolice. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje. Usuwamy problemy z komputerami od ręki.

Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów w Otwocku. Zapewniamy szybkie usunięcie usterki i przywrócenia sprawnego działania komputera. Na swoje usługi udzielamy gwarancji.

 

 

Odwirusowywanie komputerów, usuwanie wirusów np. blokada komputera przez wirus “Policja”. Usuwanie wirusów Otwock, Józefów, Falenica, Karczew.

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design