Naprawa i serwis laptopów

Twój laptop przestał działać i wymaga naprawy? Idealnie trafiłeś – serwisem laptopów w Otwocku zajmujemy się od 2007 roku. W naszym serwisie szybko zdiagnozujemy usterkę i wyeliminujemy problem. Działamy szybko i sprawnie – na usługę naprawy laptopów udzielamy gwarancji.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawach laptopów wszelkich marek np. HP, Dell, Asus, Acer, Sony, Lenovo itd. Często przyjmujemy również do naprawy notebooki z innych, lokalnych serwisów komputerowych. Zajmujemy się wszelkim rodzajem napraw takich jak:

– naprawa płyty głównej
– wymiana zbitej matrycy w laptopie
– wymiana klawiatury
– reballing BGA
– naprawa układu i gniazda zasilania
– naprawa notebooka po zalaniu
– serwis i konserwacja układu chłodzenia (czyszczenie, wymiana pasty termoprzewodzącej i termopadów)
– naprawa obudowy i zawiasów w laptopie
– odzyskiwanie danych
– odwirusowywanie systemów Windows
– wymiana dysków twardych
– rozbudowa laptopa (więcej pamięci RAM, większy i szybszy dysk twardy np. SSD, wymiana procesora)
– wymiana zużytej baterii

Dlaczego my?

Wyróżniamy się szybkimi terminami napraw laptopów oraz wysoką jakością usług serwisowych i obsługi Klienta. Nasz serwis laptopów składa się z kilkuosobowego zespołu serwisantów z wykształceniem technicznym oraz informatycznym, działamy od 2007 roku czyli już kilkanaście lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią. Na terenie Otwocka i okolic (m.in. serwis laptopów Otwock, Józefów, Karczew, Celestynów, Wawer, Falenica, Wiązowna) obsługujemy wielu Klientów – małe i duże firmy, instytucje (urzędy i szkoły) oraz osoby prywatne. Jesteśmy liderem wśród serwisów laptopów / notebooków w Otwocku.

Naprawa laptopów czyli notebooków jest usługą, którą, zajmujemy się od wielu lat. Wśród najczęściej spotykanych problemów wyróżniamy:

– laptop się nie włącza lub resetuje
– nie działa ładowanie
– wolno działa
– laptop się przegrzewa (grzeje się i jest gorący)
– laptop został zalany (woda, kawa, herbata, sok itp.)
– zbiła się matryca
– laptop upadł i został uszkodzony (obudowa, matryca, zawiasy, dysk twardy itp.)
– nie działa klawiatura w laptopie lub brakuje przycisków
– laptop nie łączy się z Internetem i siecią lokalną LAN
– pojawiają się pasy na ekranie lub ekran laptopa miga
– brakuje pamięci
– system został zawirusowany i trzeba usunąć wirusy

Ciekawy artykuł dotyczący najczęstszych problemów z laptopami wg Pcformat: “Jakie są najczęstsze problemy z laptopem?

Jeżeli występuje u Ciebie jakikolwiek problem ze sprzętem – zapraszamy do naszego serwisu laptopów w Otwocku przy ul. Świderskiej 5. Postaramy się w jak najkrótszym czasie usunąć usterkę a na swoje usługi udzielamy gwarancji.

Zajmujemy się również usługami konserwacyjnymi laptopów. Do konserwacji notebooka zalicza się czyszczenie wnętrza laptopa oraz chłodzenia (mi.in. wymiana pasty termoprzewodzącej i termopadów). W ramach usługi sprawdzamy czy laptop nie jest zawirusowany i czy wszystko działa jak powinno. W ofercie naszego serwisu również naprawa komputerów stacjonarnych i drukarek oraz odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub sformatowanych dysków twardych!

Dojazd do Klienta! Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje z powiatu otwockiego i okolic (naprawa laptopów Otwock, Józefów, Falenica, Wiązowna, Karczew, Warszawa). Usuwamy również problemy z laptopami przysłanymi do nas firmą kurierską – wystarczy zgłosić się do nas aby umówić proces wysyłki i naprawy serwisowej.

Zapraszamy!

serwis laptopów otwock

Nasi Klienci
Wanda ZSP Czd Margoni OSH Retro Centrum Karniszy Domarecki Pałac IOP Przedszkole Pegaz Radosna Yerba Patka Media biznes

O nas

Prowadzimy sklep i serwis komputerów oraz laptopów w Otwocku, świadczymy usługi informatyczne z dojazdem do Klienta (obsługujemy firmy i osoby prywatne) oraz zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Obsługujemy: Otwock, Józefów, Karczew, Falenica, Wawer, Wiązowna, Celestynów, Kołbiel itp.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2024 Vertes Usługi informatyczne, 05-400 Otwock, ul. Świderska 5
Realizacja strony internetowej: Vertes Design